Szkolenia dla rodziców

Szkolenie: Rodzicielstwo z Pozytywną Dyscypliną

Przez wiele lat zgłębiałam kwestie związane z wychowaniem dzieci i rodziną. Poznałam mnóstwo różnych metod wychowawczych. Dowiedziałam się jakie są ich założenia i które z nich są efektywne. Dzięki temu dzisiaj mogę przekazywać Rodzicom skuteczne narzędzia wychowawcze. 

Pozytywna Dyscyplina łączy ze sobą to co działa, a rezygnuje z tego co nieskuteczne. Dlatego jako certyfikowany edukator tej metody, ale także pedagog serdecznie zapraszam wszystkich rodziców na szkolenia w duchu Pozytywnej Dyscypliny. 

✅Pozytywna Dyscyplina jest metodą wychowawczą, którą pomaga rodzicom zrozumieć swoje dzieci, wspierać ich naturalny potencjał i wychowywać je na mądrych, pewnych siebie, odpowiedzialnych i wrażliwych dorosłych.

✅Pozwala skutecznie radzić sobie z codziennymi trudnościami, takimi jak ubieranie się, wychodzenie z domu, sprzątanie, mycie zębów i tym podobne. 

✅To metoda, która uczy ważnych umiejętności społecznych i życiowych w zachęcający dla dzieci i dorosłych, pełen szacunku sposób. 

✅Dzięki jej stosowaniu dzieci mogą poczuć, że są ważne w rodzinie i społeczności. 

✅Jest jednocześnie pełna szacunku i wymagająca: twarda dla problemu i miękka dla osoby. 

✅Zdecydowanie skuteczna w perspektywie długofalowej. 

✅Bierze pod uwagę myśli i uczucia dziecka. Uczy ważnych umiejętności społecznych i życiowych. Podkreśla jak ważny jest szacunek, dbanie o innych, rozwiązywanie problemów, współpraca oraz umiejętności wnoszenia wkładu i bycia pożytecznym w domu czy w szkole. 

pozytywna dyscyplina dla rodziców warsztaty

Organizacja

Więcej informacji o szkoleniu po kliknięciu w przycisk SZKOLENIA pod spodem. 


Kurs trwa zwykle dwa dni, najczęściej weekend.

Miejsce: Września


Zachęcam do zapoznania się za szczegółami.