O mnie

Mam na imię Gosia.

Jestem pedagogiem, certyfikowaną edukatorką Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców, a także ekspertem nauki czytania dla dzieci. Specjalizuję się w poradnictwie psychopedagogicznym oraz interwencji kryzysowej. Już od niemal 10 lat zgłębiam wiedzę na temat wychowania oraz komunikacji w rodzinie. 

Każdego dnia czuję wielką potrzebę przekazywania użytecznych narzędzi oraz dzielenia się moimi doświadczeniami z kolejnymi rodzinami. Sprawia mi to ogromną satysfakcję! Bliska współpraca z ludźmi codziennie dostarcza mi niesamowicie dużej ilości praktycznej wiedzy.

Mamo i Tato!

Pracując z rodzicami pomagam im przypomnieć sobie na czym polega szczęśliwe rodzicielstwo. Bardzo często współpraca polega na zwiększaniu kompetencji wychowawczych i wsparciu, kiedy zachowania dzieci stają się niepokojące. Prowadzę indywidualną praktykę, ale także szkolenia grupowe. Koncentruję się na przekazywaniu skutecznych narzędzi do codziennej pracy w domu. 

Uczę rodzicielskiej postawy, która pozwala być stanowczym i uprzejmym w tym samym czasie, jednocześnie nawołując do wzajemnego szacunku w gronie rodziny.  Pokazuję w jaki sposób wychowywać pociechy na mądrych i odpowiedzialnych dorosłych. Przede wszystkim jednak towarzyszę w drodze do samodoskonalenia się w roli rodzica.

Coś dla dzieci :)

Moimi ulubionymi zajęciami z dziećmi są te z nauki czytania, czytania ze zrozumieniem i pisania! To niesamowite jak maluchy szybko się uczą. Chętnie pomagam uczniom rozwiązywać ich problemy i z przyjemnością wsłuchuję się w potrzeby moich podopiecznych na zajęciach wspomagających naukę szkolną. Jednak największym odkryciem są moje autorskie "warsztaty, które uczą, jak żyć wśród innych" - to zajęcia, na których kompetencje życiowe rozwija każdy uczestnik. 

W trakcie pracy zrozumiałam jak ważny jest prawidłowy rozwój dzieci oraz to, jak duży wpływ na rodzinne relacje ma szkoła i wszystko co się dookoła niej dzieje. Rodzice sygnalizowali mi szereg problemów związanych z nauką, a ja wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stale poszerzam zakres swoich usług i kompetencji. 

Czego się można spodziewać?

Zawsze skupiam się na tym, by dążyć do poprawy jakości życia rodziców i ich dzieci. Stawiam na współpracę i wypracowanie najlepszych i najskuteczniejszych rozwiązań. Jestem otwarta i z przyjemnością podejmuję się zawodowych wyzwań. Dokształcam się, żeby przekazywać najwyższą jakość i wiedzę aktualną na skalę światową.  Wypowiadam się w sposób bezpośredni, bo lubię, kiedy sytuacje są jasne, a inni rozumieją moje intencje. 

Moja praca jest moją misją! Zależy mi na tym, żeby nauczać jak żyć szczęśliwie lokalnie, wewnątrz swojej społeczności, bo wierzę, że przełoży się to na szczęście nas wszystkich w perspektywie globalnej.

Prywatnie...

mam cudownego męża, w którym jestem codziennie coraz bardziej zakochana. W pół roku odwiedziliśmy 11 krajów Europy, przeżywając tym samym najcudowniejsze podróże naszego życia. Uwielbiamy wędrówki, zwłaszcza te górskie. Jesteśmy w trakcie zdobywania Korony Gór Polski. Oboje kochamy koty, pad thai i moje serniki. W związku najważniejsza jest dla nas przyjaźń i codzienne malowanie uśmiechu na twarzy partnera. Kiedy w coś się angażujemy to całym sercem, dlatego każdy dzień przybliża nas do osiągania mniejszych i większych celów. 

Właśnie dzięki pracy Marcina możecie podziwiać tę stronę! 

Kontakt

Małgorzata Paczkowska

Września / Koziegłowy

NIP

8542390734

Napisz do nas